Obiekt ma być gotowy pod koniec 2012 roku

Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. jest w trakcie realizacji dwóch parków handlowych pod nazwą Multibox. Obiekty powstaną w Świeciu i Siedlach i mają być uruchomione na wiosnę 2012 roku. inwestor zapowiada także, że w ciągu najbliższych dwóch lat zostanie otwarty również trzeci Multibox – w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tworzona przez spółkę sieć parków handlowych powstaje w sąsiedztwie supermarketów Kaufland.

Park handlowy Multibox Świecie będzie miał 5,37 tys. mkw. powierzchni zabudowy. Zlokalizowany bedzie w otoczeniu marketu ogólnospożywczego i stacji paliw Statoil. Inwestor na razie nie zdradza, jaka będzie oferta przyszłych najemców w tym obiekcie. Z kolei w Siedlcach Budrem postawi park handlowy przy ul. Sokołowskiej.

Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o SK prowadzi działalność deweloperską w zakresie obiektów przemysłowych i handlowych, zajmuje się też generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych i realizuje obiekty przemysłowe. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Firma działa od 1990 roku. spółka Budrem była między innymi generalnym wykonawcą Galerii Ostrovia zlokalizowanej obok drogi krajowej nr 25 i obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego dla drogi ekspresowej S11.