TK Maxx: w marcu otwarcie 18. salonu w Polsce

Spółka IVS Grupa ma w planach wybudowanie galerii handlowej Raj w Kraśniku. Obiekt będzie zlokalizowany przy głównej arterii miasta – ulicy Urzędowskiej, będącej jednocześnie drogą wojewódzką. W sąsiedztwie przyszłego obiektu znajdują się osiedla mieszkaniowe, kompleks fabryczny, a także szkoły.

Według wstępnych założeń projektowych galeria ma mieć 5900 mkw. powierzchni handlowej. Znajdzie się tam supermarket, lokale usługowe, salony modowe, oferta multimediów oraz produkty z branży „zdrowie i uroda”, a także lokale gastronomiczne. Jak zapowiada inwestor, w obiekcie ma funkcjonować wiele znanych marek. Obiekt ma mieć zabudowę parterową. Według szacunków spółki realizującej ten projekt całkowita strefa oddziaływania galerii obejmie 135 tys. osób – mieszkańców Kraśnika i okolic.

Kraśnik (woj. lubelskie) liczy blisko 38 tys. mieszkańców. Miasto położone jest 49 km na południowy zachód od Lublina. Kraśnik jest ważnym punktem na mapie drogowej Polski, ponieważ krzyżują się tam drogi krajowe i wojewódzkie: z Białegostoku do Rzeszowa oraz z Kielc do Zamościa.

IVS Grupa sp. z o. o. powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały jednocześnie na zapotrzebowanie lokalnych społeczności. Firma jest właścicielem Galerii Aura w Mielcu oraz Galerii Raj w Dębicy, która jest obecnie rozbudowywana.