Inwestycja holdingu Ptak w realizacji

Projekt inwestycji realizowanej w Elblągu przez Cloe Investment sp. z o.o. obejmuje budowę centrum handlowo-rozrywkowego, w którym znajdzie się około 120 sklepów. Całkowita powierzchnia użytkowa kompleksu to 37 tys. mkw.

– Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowane jest na drugą połowę tego roku. Podmiotem odpowiedzialnym za komercjalizację jest firma Sofis Real Estate – powiedziała w rozmowie z Retailnet.pl Agnieszka Nieman przedstawiciel inwestora z firmy Wencel and Partners.

W nowym wielofunkcyjnym obiekcie znajdzie się oprócz sklepów, butików, kawiarni i restauracji także plac zabaw dla dzieci oraz kino. Inwestor rozmawia z potencjalnym operatorem hipermarketu, ale jego nazwy nie ujawnia ze względu na poufność negocjacji. Intencją inwestora jest stworzenie miejsca tętniącego życiem, nie tylko w znaczeniu handlowym, ale przede wszystkim społecznym, miejsca przyjaznego i chętnie odwiedzanego przez mieszkańców. Jak podkreślają jego twórcy, najbliższy obiekt handlowy porównywalnej wielkości mieści się w Trójmieście oraz Olsztynie.

Właścicielem Cloe Investment Sp. z o.o jest Cloe Investment S.A – R.L.