Galeria Zabrze: kolejny etap budowy

Firma Real Estate Development Company Sp. z o.o. planuje utworzyć na terenie po Przedsiębiorstwie Hurtu Spożywczego przy ul. Witosa we Włocławku centrum handlowe Diament. Obiekt będzie się składał z trzech pawilonów, które w sumie będą oferowały około 6 tys. pow. handlowej. Pierwszy etap inwestycji bedzie gotowy w tym roku.

Centrum handlowe powstanie na obszarze o powierzchni 10 tys. mkw. – Inwestycja będzie prowadzona dwuetapowo. W pierwszym etapie, który zakończy się jeszcze w tym roku, wyremontujemy dwa już istniejące pawilony i zaadoptujemy je pod nowych najemców. W przyszłym roku wybudujemy trzeci pawilon. Obecnie trwają prace nad projektem nowego budynku oraz remontem budynków już istniejących. Proces komercjalizacji już się rozpoczął. Projekt kierowany jest głównie do miejscowych kupców-przedsiębiorców. Aktualnie prowadzone są rozmowy z sieciami handlowymi mającymi przyciągnąć w ten rejon miasta – informuje Marek Majewski, dyrektor Real Estate Development Company.

Real Estate Development Company Sp. z o.o. dotychczas zajmowała się głównie wynajmem powierzchni biurowych, handlowych i usługowych. W ciągu ostatnich dwóch lat firma zaczęła rozwijać działalność inwestycyjną. Spółka jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000024853. Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ul. Okopowej.