Na przełomie stycznia i lutego 2012 roku FootFall Index Polska, opisujący zmianę liczby klientów w centrach handlowych na terenie naszego kraju wzrósł zarówno w porównaniu z poprzednim tygodniem jaki i liczony rok do roku. Z pomiaru wynika, że polskie centra handlowe, w piątym tygodniu 2012 roku odwiedziło o 4 proc. wiecej  klientów niż w tydzień wcześniej. Jednoczesnie porównujac z piątym tygodniem 2011 roku odwiedzajacych było więcej o 4,9 proc.

Experian plc z siedzibą w Dublinie działa w 38 krajach. Firma monitoruje ruch klientów wewnątrz i na zewnątrz centrów handlowych. Jej badania pomagają w analizie ich przyzwyczajeń i preferencji, a także dostarczają informacji dotyczących wykorzystania parkingu.
Roczne obroty Experian plc  to 4,1 mld dolarów (2,9 mld euro). Firma jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych (EXPN). Spółka została założona w 1991 roku. Swoje systemy zainstalowała już 850 centrach handlowych w 41 krajach. Polskę obsługuje biuro w Berlinie, odpowiedzialne za Europę Centralną i Wschodnią.