Korczowa Dolina kompletuje najemców

Baby-MaXX został usytuowany w pasażu meblowym wrocławskiego Parku Handlowego Bielany. Na 1000 mkw będzie można kupić: wózki, mebelki, zabawki, a także ubranka oraz kosmetyki i artykuły higieniczne. Baby-MaXX łączy w sobie zalety dużego supermarketu i małych specjalistycznych sklepów. Tu klienci mają możliwość dokładnego obejrzenia produktów, a równocześnie mogą skorzystać z fachowej, porady doradców.  –  Nasi klienci to w dużej mierze rodzice z dziećmi, dlatego postanowiliśmy włączyć do naszej oferty sklep, który będzie odpowiadał na ich potrzeby – mówi Ewa Kolondra, manager Parku Handlowego Bielany. W Baby-MaXX klienci znajdą produkty znanych firm takich jak między innymi: Chicco, Barbie, Grapi czy Lego.

Park Handlowy Bielany to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowy. Klienci Parku mają do wyboru imponujący wybór produktów: zarówno mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, jak również mody. Na terenie Parku znajdują się także punkty usługowe, drogerie i apteka oraz delikatesy Alma i hipermarket Tesco Extra.
Zakupy w Parku Handlowym Bielany to przyjemność dla całej rodziny. Rodzice mogą przebrać i nakarmić maluszka w Pokoju dla Rodziców z Dzieckiem, a większe pociechy zabrać na zakupy wózkiem – samochodzikiem. Na terenie Parku Handlowego Bielan znajduje się Domek Bielańczyka, w którym można pozostawić dziecko na czas zakupów pod  okiem wykwalifikowanego personelu. Obok galerii meblowej znajduje się również zewnętrzny plac zabaw. Do przyjęcia rodzin przygotowane są również restauracje znajdujące się na terenie Parku.

PH Bielany zlokalizowany jest przy południowej granicy Wrocławia w Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce. Położenie u zbiegu trzech dróg krajowych (nr 5, nr 8 i nr 35), a także bliskie sąsiedztwo autostrady A4 zapewnia centrum bardzo dobrą komunikację zarówno z Wrocławiem, jak i całym województwem. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów przygotowano 4000 miejsc parkingowych. Do Parku można też dojechać komunikacją miejską.

Inwestorem PH Bielany jest Inter IKEA Centre Polska S.A. należąca do grupy IKEA. Firma istnieje na polskim rynku od 1988 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowanie, realizacja i kompleksowa obsługa własnych inwestycji komercyjnych. Obok IKEA w należących do IICP centrach handlowych można znaleźć liczne sklepy oferujące zróżnicowany asortyment. Obecne są przede wszystkim znane i renomowane marki oferujące produkty wyposażenia wnętrz oraz firmy odzieżowe. IICP jest właścicielem siedmiu centrów handlowych: w Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz dwóch w Warszawie. Obecnie firma prowadzi prace koncepcyjne związane z budową centrów handlowych w Lublinie oraz rozbudową Parku Handlowego Bielany we Wrocławiu.