Galeria Korona Kielce

Szwedzka sieć multimarketów Jula już 17 lutego 2012 roku otwiera swój obiekt w Parku Handlowym Bielany zlokalizowanym przy południowej granicy Wrocławia w Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce. – Jula planuje kolejne otwarcia swoich multimarketów – już w najbliższych miesiącach w Łodzi i Lublinie, a kilka kolejnych jeszcze w przed końcem 2012 roku – informują przedstawiciele sieci. Dotychczas w Polsce otworzono dwa sklepy Jula – w warszawskich parkach handlowych Janki i Targówek.

Jula w Parku Handlowym Bielany zajmie 3,2 tys. mkw. powierzchni. W sklepie dostępnych będzie ponad 1300 produktów. Otwarciu nowego sklepu towarzyszyć będzie kampania reklamowa na terenie Wrocławia, na którą składa się 89 nośników outdoor, 600 rączek w około 30 autobusach i dodatkowo 5 obklejonych autobusów miejskich oraz kampanie w radiu, prasie i Internecie. Kampania potrwa do końca lutego 2012 roku. Zakupu nośników dokonał dom mediowy Equinox Polska, a kreację przygotowała agencja wewnętrzna firmy oraz agencja Spook.

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Jula posiada aktualnie 32 sklepy w Szwecji i 11 multimarketów w Norwegii. Sklepy oferują artykuły do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie są produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz akcesoria dla hobbystów.