Centrum Kowale

Zlokalizowane w Gdańsku Centrum Handlowe Osowa poszerzyło swoją ofertę meblową. Na początku lutego do grona salonów oferujących artykuły wyposażenia wnętrz dołączyło studio kuchenne Orzech. W ofercie firmy znajdują się zarówno meble nowoczesne, jak również tradycyjne, oparte na klasycznym wzornictwie.
Meble oferowane przez studio kuchenne Orzech cechuje solidność, funkcjonalność i estetyka.  Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dając im dużą swobodę i możliwość indywidualnej aranżacji. Salon w swojej ofercie posiada meble kuchenne, łazienkowe, młodzieżowe, szafy, garderoby, a także zabudowy meblowe do barów, restauracji, recepcji, sklepów. Nowy najemca gwarantuje fachowe doradztwo w zakresie montażu, pomiar oraz transport zakupionych produktów.
„Jest nam niezmiernie miło, iż studio kuchenne Orzech dołączyło do grona najemców Centrum Handlowego Osowa. To salon tworzący meble wyjątkowe i niespotykane, które doskonale pasują do każdego wnętrza. Systematyczne wzbogacanie oferty CH Osowa ma na celu spełnienie wzrastających oczekiwań klientów odwiedzających nasz obiekt. Mamy nadzieję, że szeroki asortyment studia kuchennego Orzech przypadnie im do gustu” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Studio kuchenne Orzech rozpoczęło swoją działalność 2 lutego 2012 roku. Lokal w Centrum Handlowym Osowa to jedyny obiekt tej firmy na terenie Trójmiasta. Nowy salon zajmuje powierzchnię 43m².

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych m.in.: RTV Euro Agd, Duka, Deichmann, GO Sport, Carry, Zoolandia, CCC, Abra, JYSK oraz  Rossmann. Powierzchnia całkowita centrum to 45 tys mkw. Dla klientów przygotowano 1 340 miejsc parkingowych, w tym 15 miejsc dla niepełnosprawnych.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Pradera Gdańsk Osowa Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Europe oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.

CH Osowa zarządza Apsys , międzynarodowy operator nieruchomości handlowych. W Polsce jest deweloperem i zarządcą 14 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 tys mkw, zlokalizowanych w 11 miastach Polski. Apsys to firma zajmująca się kompleksową obsługą centrów począwszy od zarządzania umowami najmu, przez tworzenie strategii marketingowych, po techniczne utrzymanie centrów.