W Polsce otwarto dotychcas dwa sklepy Jula

Zarząd spółki Womak Alfa, właściciel zlokalizowanej w Rzeszowie Galerii Nowy Świat poinformował, że z początkiem marca tego roku ruszy z budową nowego centrum rozrywki. Strefa z torem bowlingiowym, stolami bilardowymi i salonem gier zajmie 1,8 tys. mkw. powierzchni.

– Centrum rozrywki będzie wyśmienitym miejscem do aktywnego spędzania czasu dla klientów z każdej kategorii wiekowej. To także idealne miejsce na zorganizowanie spotkania firmowego lub imprezy integracyjnej – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Oktawiusz Wolnicki, dyrektor Galerii Nowy Świat.

W nowej strefie rozrywki znajdzie się m.in. 12 profesjonalnych torów bowlingowych, 6 stołów bilardowych, 2 bary oraz salony gier video i gier zręcznościowych. W ramach kompleksu działać będzie ponadto część klubowa z dyskoteką oraz Sport Area – odrębna strefa w której będzie można obejrzeć na dużym ekranie wszystkie ważne imprezy sportowe, koncerty i inne wydarzenia kulturalno-sportowe.

Galeria Nowy Świat znajduje się w Rzeszowie, przy ulicy Krakowskiej jednej z głównych arterii miasta. W ofercie obiektu znajdują się sklepy takich najemców, jak m.in. H&M, New Yorker, Deichmann, Douglas, Tatuum, Aryton, Sony Centre czy Elektro World. Centrum na swój debiut na lokalnym rynku wybrały także firmy: Gerry Weber, Roy Robson, C&A, KappAhl, Subway, Tiggers. Ponadto w galerii znajdują się także kawiarnie i restauracje.

Właścicielem obiektu jest Womak Alfa Sp. z o.o. Firma działa od 2003 roku. Jej najważniejsze obiekty to: Galeria Nowy Świat w Rzeszowie z powierzchnią GLA 24 tysiące metrów kwadratowych. Kolejne centra handlowe firmy to Viktor w Olsztynie, Viktor w Poznaniu oraz Viktor we Wrocławiu.