Strefa rozrywki w rzeszowskiej Galerii Nowy Świat

Spółka Real Management S.A. jest w trakcie realizacji projektu budowy centrum handlowego typu Strip Mall w miejscowości Baniocha zlokalizowanej 15 km od Warszawy. Centrum Cegielnia będzie dysponowało 13 tys. mkw. powierzchni całkowitej i około 7,7 tys. mkw. pow. handlowej. Planowany termin ukończenia tej inwestycji to 2013 rok.

Real Management jest deweloperem tego przedsięwzięcia oraz współinwestorem. Spółka zajmie się także komercjalizacją tego obiektu oraz administracją nieruchomości i jej sprzedażą. Koncepcja projektu Centrum Cegielnia została opracowana przez firmę WMA Architekci.

Real Management S.A. działa od 2002 roku i zajmuje się realizacją projektów w obszarze branży deweloperskiej. Spółka była odpowiedzialna m.in. za transakcję zakupu, przeprowadzenie komercjalizacji i sprzedaż biurowca Antares zlokalizowanego w Warszawie na Górnym Mokotowie. Wartość przeprowadzonych / zrealizowanych dotychczas projektów przekracza 300 mln zł. Spółka informuje na swojej stronie internetowej, że planuje kontynuować działalność zarówno na rynku nieruchomości rezydencjalnych jak i komercyjnych.