Spólka jest właścicielem sieci deliaktesów

15 lutego zostanie uruchomiony nowy salon Media Expert w Puławach. Elektromarket zlokalizowany jest w retail parku przy ulicy gen. F. Nila, a jego powierzchnia całkowita to 1100 mkw. Operatorem Media Expert w Puławach jest firma Domex Sp. z o.o. Zarządza ona 75 elektromarketami Media Expert. Na powierzchni prawie 1100 mkw. znajdzie się ponad 20 tys. produktów znanych marek. Mieszkańcy Puław będą mogli znaleźć tu najnowsze technologie multimedialne, w tym tablety, laptopy i smartfony, a także sprzęt RTV i AGD.

Media Expert to sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z marek działających w branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Firma stawia przede wszystkim na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa 257 elektromarketów.

Retail Park Puławy to kompleks dwóch budynków z których pierwszy został oddany do użytku w grudniu 2011 roku. W kompleksie oprócz salonów Media Expert znajdują się także sklepy sieci Pepco i Drogeria Natura oraz Biedronka. Inwestorem projektu jest spółka celowa powołana przez FIZ Deweloperski Nieruchomości Komercyjnych Satus oraz krakowskiego dewelopera Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A.