Lublin coraz bardziej atrakcyjny dla iwnestorów

Pierwsze dwa warszawskie sklepy szwedzkiej sieci multimarketów Jula w parkach handlowych Janki oraz Targówek odwiedziło w styczniu 2102 roku ponad 70 tysięcy kupujących. Salony otwarto  18 listopada 2011 roku. Na razie są to  jedyne funkcjonujące w Polsce markety Jula, jednak sieć zapowiedziała już kolejne otwarcia.

Jula to szwedzka sieć multimarketów, w której zaopatrują się przede wszystkim osoby aktywnie zajmujące się majsterkowaniem. Sklepy oferują artykuły do renowacji m.in.: domu, ogrodu czy garażu. Ponadto w asortymencie są produkty RTV i AGD, odzież robocza oraz akcesoria dla hobbystów.
Dziś Jula posiada 48 obiektów handlowych w Szwecji, Norwegii i Polsce. W ciągu najbliższych kilku lat Jula planuje intensywny rozwój na polskim rynku, gdzie docelowo ma powstać ok. 40 multimarketów, w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

W 2012 roku firma otworzy swoje sklepy m.in. we Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku i Lublinie. Na zakończenie roku JULA spodziewa się dysponować ok. dziewięcioma obiektami handlowymi. Przypomnijmy, że już 17 lutego 2012 roku otwiera swój obiekt w Parku Handlowym Bielany zlokalizowanym przy południowej granicy Wrocławia w Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce.