Super-Pharm otwiera kolejny lokal

Nowy lokal sieci Super-Pharm zostanie uruchomiony 17 lutego w centrum handlowym Park Handlowy Targówek. Będzie to ósma placówka sieci w Warszawie i 34 w Polsce. Sklep zajmie powierzchnię ok. 600 metrów kwadratowych na parterze galerii.

Super-Pharm to jedyna sieć sklepów typu drugstore. Obecnie sieć liczy 35 własnych sklepów samoobsługowych działających w większości dużych miast i zatrudnia ponad 1300 osób. Swoim zasięgiem obejmuje województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, podlaskie, śląskie i małopolskie. Super-Pharm oferuje asortyment produktów w kategoriach: suplementy diety, selektywne perfumy, produkty do makijażu, artykuły toaletowe, produkty pielęgnacyjne do twarzy i ciała, artykuły dla małych dzieci, środki czystości i różnego rodzaju akcesoria. Sieć jest rynkowym liderem w Izraelu. Składa się tam z ponad 150 sklepów i zatrudnia 6 tys. osób. W Kanadzie sieć działa pod nazwą – Shoppers Drug Mart.

Park Handlowy Targówek wraz z Domoteką, IKEA, Leroy Merlin i pasażem meblowym to największe w Polsce centrum wyposażenia wnętrz z ofertą mebli i dodatków wnętrzarskich ze wszystkich kategorii produktowych i półek cenowych, zlokalizowane na warszawskim Targówku. 100 sklepów centrum oferuje meble oraz elektronikę. Ofertę Parku Handlowego Targówek wzbogacają sklepy z artykułami dla dzieci (Smyk Megastore, Mothercare i Świat Dziecka), delikatesy Piotr i Paweł, sklep zoologiczny Kakadu, a także pasaż usługowy z pralnią, klubem fitness, biurem podróży oraz restauracjami. Na terenie PH Targówek znajdują się także place zabaw oraz Akademia Zabawy i Twórczego Rozwoju Edukado (na terenie Domoteki). Do dyspozycji klientów parku oddanych zostało 5 tys. miejsc parkingowych.