Centrum Handlowym MAX w Chrzanowie

W lutym w Centrum Handlowym MAX w Chrzanowie powstanie salon sieci Eurofirany. Lokal o powierzchni 120 m kw. będzie oferował firany, materiały zasłonowe, artykuły pasmanteryjne, narzuty, poduszki i elementy dekoracji wnętrz. Firma Eurofirany istnieje na polskim rynku od 1991 roku i jest największym importerem w swojej branży. Prowadzi stałą współpracę z ponad 1200 sklepami w kraju i zagranicą oraz posiada 50 salonów firmowych.

Do grona najemców w najbliższym czasie dołączy również Big Star. Lokal o powierzchni 60 m kw., oferujący głównie odzież jeansową, będzie znajdował się na pierwszym piętrze. Marka, która pojawiła się w Polsce 1990 r. sukcesywnie rozbudowuje swoją sieć. Na chwilę obecną liczy 250 sklepów. Big Star oferuje różne modele jeansów, odzieży dzianinowej oraz bogaty wybór akcesoriów.

Centrum Handlowe MAX to kompleks o powierzchni handlowej 9 000 m kw., zlokalizowany w ścisłym centrum Chrzanowa. Dzięki położeniu bezpośrednio przy dworcach PKP, PKS, komunikacji miejskiej oraz głównym miejskim skrzyżowaniu, zapewnia dogodny dojazd klientom z powiatu chrzanowskiego i okolic. Do grona najemców kompleksu należą m.in.: Piotr i Paweł, Empik, Deichmann, CCC, Rossmann  i Media Expert. W czwartym kwartale 2012 r. planowane jest otwarcie nowej części CH MAX, która zaoferuje dodatkową powierzchnie handlową oraz połączy dwa istniejące skrzydła.