Obiekt wzbogaca ofertę

Kawiarnia sieci Coffeeheaven oraz salon fryzjerski Jean Louis David dołączyli do grona najemców Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy. Kawiarnia z 60 miejscami siedzącymi zajęła powierzchnię 137 mkw. Salon Jean Louis David ma z kolei 63 mkw. powierzchni. – Dzięki takim markom jak Coffeeheaven i Jean Louis David Galeria Pomorska szybko zmienia się w nowoczesne centrum handlowe – informuje Shane Scott, dyrektor Resolution Property, właściciela obiektu.

Kawiarnia zlokalizowana jest w Centrum modowej części galerii, naprzeciwko otwartego niedawno sklepu sieci Cubus. Z kolei salon fryzjerski znajduje się przed linią kas supermarketu.

Galeria Pomorska jest jednym z najdłużej istniejących centrów handlowych w Bydgoszczy – obiekt został otwarty w kwietniu 2003 roku. W galerii funkcjonuje hipermarket Carrefour oraz 100 sklepów i lokali gastronomicznych, m.in.: H&M, Reserved, Cubus, Claire’s Smyk, Empik, KappAhl, Takko, CCC, Douglas, Rossmann, Delta Sport, RTV Euro AGD, KFC oraz McDonald’s.

Resolution Property zajmuje się zarządzaniem funduszami nieruchomościowymi oraz inwestycyjnymi na rynku brytyjskim i europejskim. Spółka posiada udziały w większości sektorów rynku nieruchomości. Resolution Property została założona w 1998 roku i od tego czasu za pośrednictwem trzech zarządzanych przez siebie funduszy zgromadziła aktywa o łącznej wartości ponad 2 miliardów euro.