Wkrótce ruszy rozbudowane CH Jantar

Mayland Real Estate, właściciel Centrum Handlowego Jantar w Słupsku, za kilka miesięcy planuje oddać do użytku drugą część kompleksu. Po rozbudowie centrum zostanie powiększone do prawie 46 tys. mkw.

Centrum Handlowe Jantar jest obecne w Słupsku od ponad trzech lat. W połowie listopada 2011 r. otwarto pierwszą tzw. modową część rozbudowywanego Jantara o powierzchni 7 tysięcy metrów kwadratowych. Znalazły się tu sklepy m.in. takich marek jak: Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Diverse, Reporter, Tally Weijl, Ryłko, New Yorker, Ecco, Pretty Girl, Glitter, Sephora, Marylin, Skarabeusz i Carte d’Or. Część z nich to nowe marki w Słupsku.

W maju tego roku centrum zostanie powiększone do prawie 46 tys. mkw. Obiekt będzie dysponował rozbudowaną częścią rozrywkową w składzie której znajdzie się sześciosalowe Multikino oraz bowling. Dotychczasowa oferta 3 restauracji fast-foodowych powiększy się do ponad 10 punktów gastronomicznych. Obecnie Jantar jest skomercjalizowany w 93 procent.

Mayland Real Estate sp. z o.o. istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz pierwszą część Jantara w Słupsku. Mayland planuje w najbliższych latach budowę centrów handlowych o łącznej powierzchni ok. 330 tys. mkw. GLA.