Wikana zamierza sprzedać udziały w Multiserwis

Zarząd spółki Wikana poinformował, że w okresie do trzech lat Wikana planuje sprzedaż udziałów w spółce Multiserwis prowadzącej sklepy i salony obuwnicze marek CCC i Boti w ramach umowy franczyzowej zawartej z NG2.

Spółka Wikana SA jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Spólka istnieje na rynku budownictwa mieszkaniowego od 2005 roku i prowadzi działalność deweloperską na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego. Obszar działalności spółki obejmuje także realizację projektów komercyjnych. Wikana zrealizowała już Centrum Handlowe w Milejowie o powierzchni blisko 2,5 tys. mkw. oraz galerię handlową w Krasnobrodzie.

W raporcie za 2010 rok spółka informowała, że prowadzi 36 sklepów w ramach umowy z NG2: 15 sklepów CCC, 19 sklepów BOTI oraz 2 sklepy w innym formacie.

Multiserwis Sp. z o. o. jest spółką należącą do w spółki Wikana SA.i prowadzi sprzedaż w salonach marek CCC i Boti w ramach umowy franczyzowej zawartej z NG2.

NG2 S.A. jest polskim producentem i sprzedawcą detalicznym obuwia. Według stanu na koniec września 2011 roku spółka dysponowała siecią 705 placówek, w tym: 283 salony CCC, 49 salonów CCC w Republice Czeskiej, 39 butików Quazi, 220 sklepów Boti, 50 salonów franczyzowych CCC (w tym 2 salony franczyzowe CCC w Rosji) i 64 sklepy franczyzowe Boti. Spółka posiada łącznie 67 zarejestrowanych marek towarowych.