Karol Cieciera, Marketing Manager, Adept Investment

Spółka Adept Investment specjalizująca się w sektorze nieruchomości komercyjnych i realizująca procesy inwestycyjne na różnych etapach realizacji centrów handlowych, zaprezentowała podczas konferencji SCBF kilka swoich projektów m.in. Kasztelania City Centre.

– Bardzo dobrze oceniam organizację targów i doceniam poziom merytoryczny poszczególnych prelekcji. Zrealizowaliśmy wszystkie cele, które zarząd spółki postawił w związku z naszym udziałem w konferencji Shopping Center Business Forum. Dzięki formularzowi do umawiania spotkań online umówiliśmy ponad 20 spotkań z naszymi kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi. Wszystkie z tych spotkań udało się zrealizować. Dziś oceniam, że 70 procent z nich przełoży się na realne korzyści i działania w związku z prowadzonymi przez Adept Investment projektami. Udział w targach był bardzo dobrą i trafioną inwestycją – powiedział w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Karol Cieciera, Marketing Manager, Adept Investment Sp. z o.o.

Podczas Shopping Center Business Forum 2012 r. Adept Investment zaprezentował 6 swoich projektów inwestycyjnych na czele z centrum handlowym Kasztelania City Centre.

Projekt inwestycyjny Kasztelania City Centre, realizowany przez Invest Media i Adept Investment zlokalizowany jest u zbiegu ulic Topolowa i Szpitalna bezpośrednio przy wewnętrznej obwodnicy Chrzanowa. Inwestycja zakłada powstanie obiektu o powierzchni 18 tys. mkw., który połączy funkcje galerii handlowej oraz parku handlowego. Znajdzie się w nim m.in. market spożywczy o powierzchni czterech tys. mkw., sklep rtv agd o powierzchni dwóch tys. mkw., a także restauracja typu „drive – thru”.