Galeria wzbogaca ofertę

Znany choreograf Austin Egurolla, który stworzył sieć szkól tańca na terenie Warszawy i okolic, wchodzi w nową działalność. W lutym 2012 roku otwarty został pierwszy sklep taneczny Dance Store by Egurrola oraz kawiarnia Egurrola Caffee. Lokale uruchomiono w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie, gdzie działa już szkoła tańca Egurrola Dance Studio Kids.

Egurrola Dance Studio Sp. z o.o. to firma będąca w posiadaniu obecnie sieci pięciu szkół tańca (czterech w Warszawie i jednej w podwarszawskim Konstancinie).

W skład kompleksu Blue City, w którym otwarto kawiarnię i sklep pod szyldem Egurrola, wchodzi galeria handlowa, którą tworzy ponad 200 sklepów i punktów usługowych, rozbudowana część rozrywkowa z placem zabaw dla dzieci Inca Play, szkołą tańca Egurrola Dance Kids, kortami Squash City, torem gokartowym Grand Prix i centrum Zdrowia i Fitnessu Pure oraz powierzchnie biurowe, które znajdują się w dwóch skrzydłach budynku Blue City i nazywają się odpowiednio: Blue Office 1 i Blue Office 2. Cały kompleks liczy około 185 tys. mkw. powierzchni.