Galeria Raj: rozbudowa zgodnie z harmonogramem

IVS Grupa, właściciel realizowanej w Dębicy Galerii Raj informuje, że prace budowlane związane z rozbudową obiektu przebiegają zgodnie z harmonogramem. Po zakończeniu prac obiekt zwiększy swoją powierzchnię z 13, 5 tys. mkw. do 21 tys. mkw.

Obecnie inwestycja spółki IVS Grupa wkracza w kolejny etap, w ramach którego, następuje wykończenie wnętrz i przekazywanie lokali najemcom.

– Zakończono wykonywanie konstrukcji stalowej, płyty betonowej obiektu, prac dekarskich, instalacyjnych oraz związanych z rozbudową parkingu, który po otwarciu pomieści 700 samochodów – wyjaśnia w rozmowie z Retailnet.pl Bartłomiej Gajda, koordynator ds. marketingu i PR IVS Grupa.
Prace budowlane związane z rozbudową obiektu są realizowane zgodnie z harmonogramem, który zakłada zakończenie budowy w II kwartale 2012 roku.

IVS Grupa sp. z o. o. powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały jednocześnie na zapotrzebowanie lokalnych społeczności.