Adept Investment zrealizuje PH w Łasku

Spółka Adept Investment ukończyła prace projektowe parku handlowego w Łasku. Na powierzchni ponad 4 tys. mkw. znajdzie się 10 sieciowych najemców m.in. z marketem spożywczym, sklepem RTV/AGD, drogerią i apteką. Do dyspozycji klientów będzie blisko 170 miejsc parkingowych. Budowa obiektu ma ruszyć w drugiej połowie 2012 roku. Planowana data otwarcia to wiosna 2013 roku.

– Inwestycja w Łasku jest jednym z pięciu zaplanowanych projektów, których otwarcie planujemy w 2013 roku. Dzięki doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Żeromskiego / Objazdowa przy głównej arterii komunikacyjnej miasta oraz portfelowi najemców, którzy zainteresowani są naszym projektem udało nam się osiągnąć stopień komercjalizacji na poziomie blisko 70 procent. Tak zaawansowany harmonogram projektu pozwolił nam na finalizowanie umowy sprzedaży tej inwestycji funduszowi. Myślę, że w ciągu miesiąca nowy właściciel sam zaprezentuje wszystkie marki, z którymi dzisiaj podpisujemy umowy – powiedział w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Karol Cieciera, Marketing Manager, Adept Investment Sp. z o.o.

Park Handlowy Łask, Adept Investment Sp. z o.o. realizuje równolegle z projektami inwestycyjnymi takimi jak: Kasztelania City Centre w Chrzanowie, Galeria Handlowa Rycerska w Sandomierzu, C.H. Kaliska w Łowiczu oraz Galeria Bohema w Radomsku. Spółka specjalizuje się w inwestycjach w nieruchomości komercyjne o powierzchni od 4 do 6 tys. mkw. w miastach do 30 tys. mieszkańców.