Reporter Young otwiera nowe salony sprzedaży

Pod marka Reporter Young otwierane są zarówno salony własne jak i franczyzowe. Sklepy mają powierzchnię o wielkości od 50 do 90 mkw. i są zlokalizowane w miastach mających powyżej 40 tys. mieszkańców. Spółka TWA Retail, właściciel marki  zapowiada rozwój sieci sprzedaży. W ciągu dwóch najbliższych miesięcy firma uruchomi cztery nowe salony z odzieżą dziecięcą. 22 lutego 2012 uruchomiono salon w Bełchatowie. Obecnie sieć Reporter Young dysponuje blisko 70 salonami w Polsce, 18 w Rosji i 1 w Gruzji.

Kolejne otwarcia zaplanowano 25 lutego w Galerii Lider w Żywcu, 29 lutego w Centrum Handlowym Rywal w Białej Podlaskiej oraz 3 marca w Galerii Szwarc w Starogardzie Gdańskim.

TWA Retail Spółka z o.o. Spółka Komandytowa działa na rynku odzieży dziecięcej od ponad 14 lat. Głównym profilem działalności jest projektowanie odzieży, nadzór nad produkcją oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna w oparciu o marketing sieci sklepów monobrendowych. Ubrania, które oferuje sieć Reporter Young skierowane są dla dziewczynek i chłopców w wieku szkolnym.