Nowe marki w Galerii Nowy Świat

Zarząd spółki Womak Alfa, właściciel zlokalizowanej w Rzeszowie Galerii Nowy Świat poinformował, że z początkiem marca tego roku ruszy nowy salon Factory Outlet w którym znajda się m.in. takie marki jak Zara, Tommy Hilfiger, Burberry, Ralph Lauren czy Lacoste.

– Salon o powierzchni 170 metrów kwadratowych zostanie zlokalizowany na poziomie pierwszym naszej galerii. W ofercie znajdą się m.in. Zara, Bershka, Stradivarius, Tommy Hilfiger, Burberry, Ralph Lauren, Lacoste, Calvin Klein, Fransa, Dranella, Vila, Puma, Benetton i ponad 30 innych – powiedziała w rozmowie z Retailnet.pl Iwona Szczęch, Manager Lejdis Sp. z o.o.

Galeria Nowy Świat jest zlokalizowana w Rzeszowie, przy ulicy Krakowskiej jednej z głównych arterii miasta. W ofercie obiektu znajdują się sklepy takich najemców, jak m.in. H&M, New Yorker, Deichmann, Douglas, Tatuum, Aryton, Sony Centre czy Elektro World. Centrum na swój debiut na lokalnym rynku wybrały także firmy: Gerry Weber, Roy Robson, C&A, KappAhl, Subway, Tiggers. Ponadto w galerii znajdują się także kawiarnie i restauracje.

Właścicielem obiektu jest Womak Alfa Sp. z o.o. Firma działa od 2003 roku. Jej najważniejsze obiekty to: Galeria Nowy Świat w Rzeszowie z powierzchnią GLA 24 tysiące metrów kwadratowych. Kolejne centra handlowe firmy to Viktor w Olsztynie, Viktor w Poznaniu oraz Viktor we Wrocławiu.