Klub Pure Health & Fitness powstanie w Galerii Korona Kilelce

Galeria Korona Kielce będzie piątym obiektem w kraju, w którym firma Pure Health & Fitness zdecydowała się otworzyć swój punkt w najwyższym z dostępnych formatów – Platinum. – Będzie to drugi klub tej sieci w województwie świętokrzyskim, ale pierwszy w tak wysokim standardzie w całym regionie. Marka ma w tej chwili 24 kluby w Polsce, ale tylko w czterech występuje w randze Platinum a więc również z basenem. Piąty będzie właśnie w Galerii Korona Kielce.

Firma Pure Health & Fitness w 2011 roku otworzyła 19 klubów fitness. Licząc wszystkie lokalizacje na świecie, ma ich ponad 30. W pierwszej połowie 2012 roku planowane są kolejne otwarcia, poza  Kielcami, w Białymstoku, w Gorzowie Wielkopolskim oraz dwa w Istambule.

Kluby Pure Health & Fitness mają powierzchnię od około 1200 do 2000 mkw. – Z kolei na rynku tureckim i azjatyckim nasze kluby będą miały nawet 3500 mkw. Z zasady na lokalizacje wybieramy centra handlowe w największych miastach w danym kraju – podkreślała w rozmowie z Retailnet.pl Karolina Kamińska ze spółki Pure Health & Fitness.

W 2011 roku firma otworzyła swoje placówki w Silesia City Center w Katowicach, CH Kliff w Gdyni, w Agorze Bytom, w CH Kosmos w Koszalinie, w Bonarka City Center w Krakowie, w CH Targówek w Warszawie, w CH Wzorcownia we Włocławku, w Drukarni w Bydgoszczy, w CH Angel City w Krakowie, w Galerii Echo w Kielcach, w Kaskadzie w Szczecinie, w Millenium Hall w Rzeszowie i wkrótce otworzy w CH Toruń Plaza. Ponadto były także w tym roku cztery otwarcia za granicą: trzy w Rumunii (dwa w Konstancy i jedno w Aradzie) i jedno Bułgarii (w Starej Zagorze).

Pure Health & Fitness sp z o.o  należy do Pure Jatomi Fitness Limited.