Alma Market

W  2012 roku Alma Market SA zamierza otworzyć cztery nowe sklepy. Na razie potwierdzone są dwie lokalizacje – w gdyńskiej Galerii Szperk oraz w galerii Dekada na krakowskim Kurdwanowie.  W 2011 roku spółka otworzyła cztery nowe sklepy: m.in. w szczecińskiej  CH Kaskada oraz  w CH Futura Park w Krakowie.

Od 2007 roku działa też sklep internetowy alma24.pl dostępny  w trzynastu regionach kraju. -Z usług Alma24.pl mogą korzystać mieszkańcy stolicy, Krakowa, Trójmiasta, Szczecina, Rzeszowa, Poznania, Wrocławia, Lublina, Częstochowy, Bydgoszczy, Łodzi, Śląska i Podhala – informuje Justyna Zajączkowska, PR manager Alma Market.

Sieć ma 33 sklepy z tego część zlokalizowana w centrach handlowych. Są to filie w Promenadzie w Warszawie, w Galerii Kazimierz, w Galeria Solaris w Opolu, w Starym Browarze i City Parku w Poznaniu, w centrach handlowych Focus Mall w Bydgoszczy, Rybniku i Zielonej Górze, w Galerii Kaskada w Szczecinie, we Wrocławiu w Arkadach, Renomie i PH Bielany, w Lublinie w Galerii Olimp i Cuprum Arena, w Częstochowie w Galerii Jurajskiej i w Manufakturze w Łodzi.

Alma to sieć delikatesów i supermarketów należących do krakowskiej firmy Alma Market SA. Historia sieci rozpoczęła sięga 1995 roku, gdy w Krakowie powstał pierwszy sklep. Marka posiada zarówno lokale własne, jak i wynajmuje powierzchnie w centrach i galeriach handlowych.