Gemini Park Tarnów

Grono najemców Gemini Park Tarnów, centrum handlowego należącego do Gemini Holdings wzbogaciło się o kolejne dwie nowe marki. Z końcem marca  swoje lokale otworzy polska sieć salonów obuwniczych „Neeco”  oraz sklep z akcesoriami do stylizacji „Trendy Shop”. Za komercjalizację obiektu odpowiada  Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting.

Sektor fashion reprezentowany jest w Gemini Park Tarnów przez 26 sklepów odzieżowych oraz 6 salonów obuwniczych – „Neeco” będzie kolejnym lokalem uzupełniającym ofertę modową centrum. W sklepie obuwniczym o powierzchni 128 mkw. sprzedawane będzie zarówno obuwie damskie, jak i męskie dostosowane do sezonu i obowiązujących trendów.
– Zdecydowałem się na otwarcie salonu w Gemini Park Tarnów, ponieważ jest ono bardzo dobrze oceniane przez klientów. Świetna lokalizacja i zadowoleni najemcy to główne powody, które przeważyły przy podejmowaniu decyzji. Wierzę, że obecność mojej marki w Gemini korzystnie wpłynie na rozwój całej sieci dystrybucji – mówi Adam Łysoń właściciel firmy Neeco.
 W Polsce znajdują się 24 salony sieci Neeco, zlokalizowane są przy głównych ulicach handlowych  miast południowej i zachodniej Polski. Sklep w Gemini Park Tarnów będzie pierwszym lokalem tej firmy znajdującym się w centrum handlowym, a także pierwszym sklepem tej marki w mieście.
Drugi nowy najemca Gemini Park Tarnów  to „Trendy Shop”, który z końcem marca otworzy w centrum sklep z akcesoriami do włosów,  biżuterią, kosmetykami, artykułami do manicure i pedicure. 
– Ze względu na dużą popularność Gemini Park Tarnów wśród mieszkańców regionu  zdecydowaliśmy otworzyć Trendy Shop właśnie w tym centrum – wyjaśnia Arkadiusz Kowalewski, dyrektor ds. rozwoju Trendy Shop. Obecnie sieć liczy 10 butików firmowych w całej Polsce, a do końca 2012 roku firma chce poszerzyć swoją sieć dystrybucji do 20 lokalizacji.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to nowoczesny obiekt o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw, w tym 42,5 tys. mkw powierzchni najmu GLA usytuowany w północnej części Tarnowa. Znajduje się w nim miejsce na blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Do największych najemców Centrum Handlowego należą wielkopowierzchniowe markety: Tesco, Castorama, Media Markt oraz C&A, Jysk, Martes Sport, Reserved, KappAhl, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Drogeria Natura, Douglas, Ecco, Levi’s, Mustang, Top Secret & Friends, House, Cropp, Intimissimi, Calzedonia, Triumph, Ravel, Home & You, KFC, Pizza Dominium, Grycan, Solar, Big Star, Oodji. Inwestorem i deweloperem projektu jest Gemini Holdings, z siedzibą w Krakowie – spółka specjalizująca się w realizacji obiektów komercyjnych. Oprócz Gemini Park Tarnów spółka Gemini Holdings jest właścicielem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, oddanego do użytku w maju 2009 r.

Gemini Holdings Sp. z o.o. to polski deweloper, który z sukcesem działa na niezwykle konkurencyjnym rynku powierzchni handlowych i rozrywkowych. Firma rozpoczęła działalność w 1993 roku od współpracy z British Petroleum. W kolejnych latach współpracowała przy realizacji obiektów dla sieci: Géant, Carrefour, Tesco, Lidl na terenie całej Polski, m.in. w Dąbrowie Górniczej, Bielsku-Białej, Tychach i Rzeszowie. Milowym krokiem w rozwoju firmy było rozpoczęcie budowy nowoczesnych centrów handlowych realizowanych przez spółki należące do Gemini Holdings. W portfolio firmy znajdują się dwa takie obiekty: Gemini Park Bielsko-Biała (oddane do użytku w maju 2009) i Gemini Park Tarnów (uruchomione w sierpniu 2010).

GREM- Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. – to spółka zarządzająca dwoma centrami handlowymi: Gemini Park Bielsko-Biała oraz Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów. Poza zarządzaniem powierzchniami komercyjnymi spółka zajmuje się działalnością doradczą w zakresie rynku nieruchomości oraz wynajmem.