Galeria Raj w Dębicy

IVS Grupa, właściciel realizowanej w Dębicy Galerii Raj informuje, że prace budowlane związane z rozbudową obiektu zakończone zostaną w II kwartale 2012 roku. Po zakończeniu prac obiekt zwiększy swoją powierzchnię z 13, 5 tys. mkw. do 21 tys. mkw.

Galeria Raj rozpoczęła aktywność na portalu społecznościowym Facebook. „W Dębicy i okolicach mieszka ponad 100 tysięcy aktywnych użytkowników sieci i portali społecznościowych – fanpage Galerii Raj jest idealnym miejscem do ich spotkania” – mówi Bartłomiej Gajda, koordynator ds. marketingu i PR w IVS Grupa. Działania obejmą stworzenie nowego profilu marki Galeria Raj i zaangażowanej społeczności, a także rozbudowanie go o liczne aplikacje oraz moderację bieżącej komunikacji z fanami. Chcemy, aby dzięki realizowanym działaniom na Facebooku, Galeria Raj kojarzyła się nie tylko z robieniem zakupów, ale przede wszystkim z miejscem spędzania wolnego czasu, zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym –  dodaje Bartłomiej Gajda. „Będzie modowo i wyjątkowo” – zapewniają animatorzy z PR Inspiration. Na fanpagu znaleźć będzie można szereg porad na temat mody, wiadomości z życia Dębicy, odbywać się tam też będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Strona będzie miała informacyjny charakter. Dodawane będą wszystkie aktualne wyprzedaże i okazje, które znaleźć można w sklepach galerii. „Mamy nadzieję, że nasz fanpage stanie się wirtualną wizytówką życia handlowego i kulturalnego nie tylko Galerii Raj ale także całego miasta” – dodaje przedstawiciel Galerii Raj.

Obecnie inwestycja spółki IVS Grupa wkracza w kolejny etap, w ramach którego, następuje wykończenie wnętrz i przekazywanie lokali najemcom.

– Zakończono wykonywanie konstrukcji stalowej, płyty betonowej obiektu, prac dekarskich, instalacyjnych oraz związanych z rozbudową parkingu, który po otwarciu pomieści 700 samochodów – wyjaśnia w rozmowie z Retailnet.pl Bartłomiej Gajda, koordynator ds. marketingu i PR IVS Grupa.

IVS Grupa sp. z o. o. powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały jednocześnie na zapotrzebowanie lokalnych społeczności.