Marks&Spencer: wkrótce otwarcie dwupoziomowego salonu w Łodzi

Marks & Spencer, międzynarodowa sieć sklepów, która w Polsce dysponuje 17 salonami, wkrótce powiększy sieć sprzedaży. Najbliższe otwarcie zaplanowano na wiosnę tego roku, a w sprawie kolejnych lokalizacji toczą się rozmowy.

W ciągu ostatnich dwóch lat sieć w Polsce powiększyła się o sześć salonów. W 2011 roku Marks & Spencer otworzył jeden nowy sklep, w Zamościu (w Galerii Twierdza, ok. 1200 mkw.), a rok wcześniej trzy duże sklepy oraz dwa outlety (Kłodzko, Jelenia Góra, Piaseczno, Gdynia, Warszawa).

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl, na pewno już wiosną tego roku zostanie otwarty nowy sklep w Łodzi, w centrum handlowym Port Łódź, który będzie miał 1822 mkw. powierzchni i będzie to salon dwupoziomowy. Marks & Spencer prowadzi rozmowy także w sprawie innych lokalizacji, ale na razie nie są one jeszcze potwierdzone umowami.

Marks&Spencer to marka z ponad 125- letnią historią, oferująca ubrania, bieliznę, produkty wyposażenia wnętrz, kosmetyki i żywność (delikatesy). Na świecie Marks & Spencer zatrudnia ok. 75 tys. osób, i ma około 700 sklepów w Wielkiej Brytanii oraz ok. 350 w pozostałych krajach świata, w 41 państwach. Sklepy Marks & Spencer odwiedza każdego tygodnia ponad 21 milionów osób.