Drogerie Natura obecne są także w galeriach handlowych

Z 246 salonów należących do sieci Drogerie Natura, 98 znajduje się w galeriach handlowych. Jest to druga co do wielkości sprzedaży sieć kosmetyczno-drogeryjna w Polsce. Drogerie Natura – jak poinformował Colliers International- przedłużyły swoją umowę najmu w Pasażu Handlowym Zabobrze, kompaktowym, osiedlowym centrum typu convenience w Jeleniej Górze. Właścicielem PH Zabobrze  jest brytyjski inwestor Bywater Properties

-Drogeria powiększy swoją dotychczasową powierzchnię o około 90 mkw, a  jej aktualna oferta kosmetyczna zostanie uzupełniona artykułami chemii gospodarczej.”- mówi  odpowiedzialna za rekomercjalizację  obiektu Anna Radecka, Senior Associate w Colliers International.

Colliers International jest obecnie trzecią największą na świecie firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości, działającą poprzez sieć 512 biur w 61 krajach.  Colliers doradza najemcom komercyjnym, właścicielom nieruchomości oraz inwestorom. Zajmuje się pośrednictwem w zakresie wynajmu, sprzedaży i zarządzania nieruchomościami, a także doradztwem na rynku inwestycji hotelowych i rekreacyjnych, nadzorem budowlanym, wyceną oraz badaniami rynku. W Polsce firma działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu, w których łącznie zatrudnia ponad 160 specjalistów.

Interchem S.A. zajmuje się hurtową sprzedażą perfum, kosmetyków oraz środków czyszczących. Jest także właścicielem sklepów Drogerie Aster. W wyniku transakcji sieć sklepów drogeryjnych zarządzanych przez Interchem zwiększy się trzykrotnie: do 375 lokalizacji w Polsce. Interchem istnieje na rynku od 1996 roku.