P.A. Nova SA realizuje projekt w Jaworznie

Ostateczna koncepcja Galerii Galena – jak już informowaliśmy-jest właśnie opracowywana przez inwestora. Pierwsze prace związane z budową obiektu mają się rozpocząć w 2013 roku. – Obecnie jesteśmy na etapie prowadzenia wstępnych rozmów dotyczących komercjalizacji Galerii Galena. Pierwsze rozmowy z największymi najemcami modowymi i operatorem spożywczym już się odbyły. Nasz projekt spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony najemców – powiedziała w rozmowie z Retailnet.pl Hanka Krzyżańska dyrektor ds. ekspansji, P.A.Nova

Galeria handlowa Galena powstanie w śródmieściu Jaworzna, naprzeciw Hali Widowiskowo-Sportowej, przy ulicy Rzemieślniczej, Kolejowej oraz Grunwaldzkiej. Obiekt pomieści około 130 sklepów i punktów usługowych. Nowa galeria będzie obiektem dwukondygnacyjnym o sprofilowanych poziomach handlowych. Na parterze galerii, oprócz hipermarketu spożywczego oraz 2-3 sklepów modowych, znajdą się salony obuwnicze, sklepy z asortymentem sportowym, punkty usługowe takie jak pralnia chemiczna, piekarnia, punkt dorabiania kluczy, salony gsm. Piętro galerii przeznaczone będzie na sklepy z modą damską, męską, dziecięcą, akcesoria, sklep branży AGD RTV, kino wielosalowe. Na piętrze została również zaprojektowana strefa gastronomiczna.

P.A. Nova SA, inwestor mającej powstać w Jaworznie galerii handlowej Galena  jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Struktura organizacyjna firmy, w skład której wchodzą działy: deweloperski, budowlano -wykonawczy, projektowo- architektoniczno, urbanistyczny oraz systemów informatycznych, pozwala na realizację i obsługę całości procesu budowlanego.