Office Shoes: najemcą w rzeszowskiej galerii

W Galerii Poznań Plaza 28 lutego 2012 została otwarta restauracja North Fish.  Jest ona zlokalizowana na pierwszym piętrze galerii w strefie food court, w której dostępnych jest łącznie 280 miejsc dla klientów. Powierzchnia lokalu lokalu to  62 mkw.

North Fish to sieć restauracji oferujących dania z ryb i owoców morza. Restauracje North Fish zlokalizowane są w dużych miastach w Polsce, w galeriach i centrach handlowych. Lokale zajmują ok. 60 metrów kwadratowych powierzchni. Usytuowane są m.in. w Warszawie w CH Arkadia i CH Wola Park, w Krakowie w CH Bonarka i Galerii Kazimierz, w Łodzi w Galerii Łódzkiej i Manufakturze, a także we Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej i Pasażu Grunwaldzkim. W sumie sieć liczy blisko 30 lokali.

Firma North Food powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Spółka jest częścią grupy kapitałowej w skład której wchodzą między innymi: Cersanit, Barlinek, Echo Investment. Obecnie North Food zarządza ponad 20 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracji z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants) w trzech formatach: North Fish, Yummie oraz Wokman.

Poznań Plaza to centrum handlowo- rozrywkowe oferujące oprócz 140 sklepów także 10 sal kinowych, oraz Fantasy Park. Galeria zlokalizowana jest w dzielnicy Piątkowo, wzdłuż linii Poznańskiego Szybkiego Tramwaju. Obiekt dysponuje także pięciokondygnacyjnym parkingiem przeznaczonym na 750 samochodów, dodatkowo wspartym przez 300 miejsc parkingowych na zewnątrz obiektu. Za procesk komercjalizacji obiektu odpowiedzialna jest firma Ségécé Polska Sp. z o.o.