Brama Pomorza w Chojnicach

Firma inwestycyjno-deweloperska Echo Investment zamierza wybudować centrum handlowo-rozrywkowe w Koszalinie. Koncepcja obiektu zakłada, że dysponować on będzie 35 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej pod wynajem. W sumie ma tam funkcjonować 110 sklepów oraz 6-salowe kino.

Klienci Galeria Nova, bo tak ma nazywać się nowe centrum handlowe w Koszalinie, będą mieli do dyspozycji parking z tysiącem miejsc postojowych. Planowany termin otwarcia obiektu to I kwartał 2014 roku.

Echo Investment S.A. to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała blisko 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.