W Zielonej Górze jest działka pod inwestycje handlowe

Restauracja Yummie jest nowym najemcą Galerii Echo Kielce. Właścicielem marki jest firma North Food S.A. z Kielc, która na potrzeby nowej restauracji wynajęła powierzchnie 320 mkw. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w nowej części kieleckiego centrum handlowego. Klienci będą mogli skorzystać z oferty restauracji od 7 marca 2012 roku.

– Obecnie rozglądamy się nad kolejną lokalizacją w Krakowie, a następnie w Warszawie. Preferujemy miejsca w centrum miasta przy głównych ulicach, a także w galeriach handlowych – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Michał Bartosiak wiceprezes zarządu North Food Polska S.A.

Firma North Food została założona w 2002 roku przez Michała Sołowowa i jest częścią grupy kapitałowej, w skład której wchodzą między innymi: Cersanit, Barlinek i Echo Investment. W swoim portfolio posiada sieć restauracji North Fish, Wokman oraz Yummie. Zarówno lokale North Fish i Wokman są zlokalizowane w galeriach handlowych. Obecnie firma posiada 26 restauracji North Fish i trzy Wokman.