Galeria Echo Kielce

Międzynarodowa sieć kawiarni Aroma Espresso, która na początku 2012 roku otworzyła pierwszą kawiarnię w Polsce planuje do końca roku uruchomić osiem lokali w Warszawie. Najemca poszukuje lokalizacji, przy głównych ulicach, w sąsiedztwie biurowców, uczelni, a także największych centrach handlowych.

-Interesują nas lokalizacje o powierzchni od 100 do 180 mkw. Docelowo w ciągu pięciu lat zamierzamy uruchomić 25 lokali w największych miastach Polski. W 2013 roku otworzymy dwa lokale w Poznaniu i Katowicach, a także w Krakowie. Obecnie prowadzimy rozmowy z jedną z warszawskich galerii, gdzie chcemy otworzyć kawiarnie jeszcze w tym roku – powiedziała w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Sylwia Zacharska, dyrektor ds. rozwoju i franczyzy Aroma Espresso Bar.

Aroma to międzynarodowa sieć kawiarni o 17-letniej tradycji, posiadająca 140 lokali na świecie. Lokale marki funkcjonują w największych światowych miastach: Nowym Jorku, Los Angeles, Toronto, Ontario, Kijowie i Tel Awiwie. W kawiarniach oprócz różnego rodzaju kaw znajdą się ponadto soki, herbaty a także zestawy śniadaniowe.