Pierwszy etap inwestycji w Lublinie od marca 2012

W salonie otwartym w lubińskiej Cuprum Arenie sprzedawana jest znana jeans’owa odzież angielskiego brandu Pepe Jeans. Sklep Oxford Street dealer Pepe Jeans otwarty został na parterze, naprzeciwko salonu obuwniczego CCC. W Jego asortymencie znaleźć można charakterystyczne dla firmy Pepe Jeans kolekcje oparte na najwyższej jakości jeansie, ale także na szlachetnej bawełnie. Klienci w Oxford Street w Cuprum Arena znajdą oczywiście nie tylko jeans w każdym wydaniu, ale również bluzy, swetry, ciekawą kolekcję butów, a nawet eleganckie koktajlowe sukienki. Oxford Street to jedna z najbardziej rozpoznawalnych części Londynu. Przyjmuje się również, że jest to nawet najbardziej handlowa ulica Europy, ponieważ działa przy niej ok. 300 najważniejszych markowych sklepów. Dzięki temu  ta część miasta bardzo często staje się punktem odwiedzin każdego turysty. Na to samo liczy otwarty 2 marca sklep Oxford Street Dealer Pepe Jeans, otwarty w galerii Cuprum Arena w Lubinie.

Cuprum Arena w Lubinie, składa się z trzech kondygnacji handlowych. Wewnątrz funkcjonuje 130 sklepów i placówek usługowych, wśród których znajdują się delikatesy, lokale gastronomiczne, wielkopowierzchniowy sklep AGD i RTV, sklepy renomowanych marek polskich i zagranicznych, a także sklepik Zagłębia Lubin. Ponadto w obiekcie funkcjonuje multipleks z pięcioma salami kinowymi. W głównym atrium mogą odbywać się koncerty i przedstawienia. Powierzchnia zabudowy wyniosła 2 ha, całkowita powierzchnia użytkowa galerii to 69 000 mkw, zaś powierzchnia najmu to 34 000 mkw. Wewnątrz umiejscowiono również wielopoziomowy parking na 1000 samochodów. Kubatura galerii wynosi 439 000 metrów sześciennych. Na najwyższym poziomie znajduje się klub fitness, a także pomieszczenia biurowe.

Inwestorem Cuprum Arena jest MGC Inwest sp. z o.o. Firma zajmuje się głównie wielokierunkową działalnością inwestycyjną, tworzeniem nowych obiektów mieszkaniowych, usługowych, biurowych i hotelowych. Jest to spółka typu holdingowego, a prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych powołanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Jedną z nich jest spółka Prestiż MGC Inwest utworzona na potrzeby projektu Centrum Handlowo-Rozrywkowego Cuprum Arena.