W obiekcie jest miejsce dla około 100 sklepów

Amerykańska sieć sprzedaży zabawek Toys“R”US  swój najnowszy sklep otwiera w Millenium Hall w Rzeszowie. Najemca wynajął lokal o powierzchni 1700 mkw., który znajdzie się na pierwszym piętrze galerii. Klienci będą mogli robić tam zakupy od  17 marca 2012 roku.

Kolejny sklep Toys“R”US w Polsce jest jednocześnie jedną z 1600 placówek amerykańskiego giganta na całym świecie. Sklepy Toys“R”US, których maskotką jest żyrafa Geoffrey, można znaleźć w 36 krajach. Zgodnie z planem rozwoju, w ciągu najbliższych 5 lat ma powstać 20 placówek tej sieci w Polsce.

Toys“R”US w swojej ofercie ma nie tylko najbardziej popularne produkty, jakimi są zabawki, czy artykuły dziecięce, ale również zabawki outdoorowe (hulajnogi, rowerki, zabawki sportowe przeznaczone do zabawy na dworze), multimedia (gry wideo, konsole) oraz produkty dla niemowląt i małych dzieci, prezentowane w sekcji Babies”R”US.

Rzeszowski Toys“R”US, zbudowany według globalnych standardów marki, będzie posiadał w swoim asortymencie nie tylko produkty znanych marek takich jak Hasbro, Lego czy Mattel, ale również naszych rodzimych producentów, czyli między innymi Trefl, Wader, TM Toys, oferujących równie atrakcyjne produkty. Uzupełnieniem oferty będą produkty marek własnych Toys“R”US takich m.in. jak Universe of Imagination, Fast Lane, You&Me, które stanowią ok 20 proc.  asortymentu każdego sklepu i są doskonałą alternatywą dla wielu produktów oraz cieszą się coraz większą popularnością wśród polskich rodzin.