Adam Janus dołączył do Neinver Polska

W galerii rozrywkowo-handlowej Focus Mall Rybnik powstanie salon marki odzieżowej Stardivardius. Galeria podpisała umowę najmu 369 mkw. powierzchni z właścicielem marki,  hiszpańskim koncernem Inditex. Sklep znajdzie się na parterze galerii, a klienci będą mogli robić w nim zakupy od połowy maja 2012 roku. 

Będzie to czwarty salon tej marki w sieci Focus Mall. Stradivarius obecny jest już w galeriach w Bydgoszczy, Piotrkowie Trybunalskim i Zielonej Górze.

– Jesteśmy ogromnie zadowoleni z pozyskania tak atrakcyjnej marki jaką jest Stradivarius. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Rybnika i okolic, którzy wskazali tę markę jako z jedną z głównych, którą są zainteresowani. Mamy nadzieję, że oferta Stradivariusa zadowoli te klientki naszej galerii, które chcą ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami – powiedziała Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjna Alfa Asset Management, firmy zarządzającej galeriami Focus Mall w Polsce.

Marka Stradivarius, której logo – klucz wiolinowy – nawiązuje do legendarnego lutnika, została założona w 1994 r. Pięć lat później kupił ją hiszpański koncern modowy Inditex.

Za wynajem powierzchni marce Stradivarius w galerii odpowiada Alfa Asset Management. Focus Mall zbudowany jest w centrum Rybnika przy głównym deptaku. Jest to zrewitalizowany stary browar. Centrum liczy 42 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 18 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej 85 sklepów i punktów usługowych oraz 7-salowe Multikino. Obiekt został oddany do użytku 6 września 2007 roku.  Główni najemcy obiektu to: Alma, Multikino, Mix Electronix, C&A, Empik, Smyk, Reserved i New Yorker.