Wojas rozwija sieć salonów na Ukrainie

Real4You, austriacki fundusz inwestycyjny zamierza realizować centra handlowe na terenie Polski. Do tej pory Grupa działała w sektorze nieruchomości komercyjnych m.in. w Austrii, Rumunii, Czechach i na Słowacji. Wyłącznym partnerem Real4You w Polsce będzie spółka Adept Investment. Z początkiem marca został podpisany list intencyjny dotyczący formy i zakresu współpracy między obiema spółkami.

Spółka Adept Investment we współpracy z nowym partnerem będzie realizowała obiekty handlowe w miastach mających do 30 tys. mieszkańców.

Przypomnijmy, Adept Investment realizuje Park Handlowy w Łasku, centrum Kasztelania City Centre w Chrzanowie, Galerię Handlową Rycerska w Sandomierzu, C.H. Kaliska w Łowiczu oraz Galerię Bohema w Radomsku. Spółka specjalizuje się w inwestycjach w nieruchomości komercyjne o powierzchni od 4 do 6 tys. mkw.

Real4You Immobilien GmbH powstała w 1995 roku i działa na rynku deweloperskim realizując centra i galerie handlowe, ale także nieruchomości biurowe, hotele i osiedla mieszkaniowe. Spółka zrealizowała kilkadziesiąt obiektów handlowych w Bułgarii, Rumunii, Czechach oraz na Węgrzech i Słowacji.