7 restauracja Sphinx w Łodzi

Prawdopodobnie jeszcze w 2012 roku ruszy budowa centrum handlowo-rozrywkowego Łódź Plaza w Łodzi. Obecnie jesteśmy w trakcie pozyskiwania pozwolenia na budowę. Ten projekt jest dla nas priorytetem – informuje w rozmowie z Retailnet.pl Wojciech Skrobisz, Development Manager grupy deweloperskiej Plaza Centers w Polsce.

Zgodnie ze wstępnymi założeniami obiekt ma mieć około 45 tys. mkw. powierzchni. Szczegóły dotyczące projektu nie są jeszcze znane. – Komercjalizacja tego obiektu jeszcze nie ruszyła. Strategia naszej firmy zakłada, że nie rozpoczynamy tego procesu, dopóki nie mamy komletu wszystkich zezwoleń administracyjnych dotyczących konretnej realizacji – wyjasnia Wojcech Skrobisz.

Plaza Centers N.V. to jeden z największych deweloperów centrów handlowo-rozrywkowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka jest obecna w regionie od 1996 r., koncentruje się na szybko rozwijających się rynkach, takich jak: Polska, Węgry, Czechy, Rumunia, Łotwa, Bułgaria, Serbia, Grecja, oraz w Indiach. Od 2010 Plaza Centers N.V. inwestuje także w USA. Plaza Centers zrealizowała już ponad 30 projektów, w tym 10 w Polsce.