CBRE zrekomercjalizuje galerie Focus Mall

Adam Szczepanik został członkiem rady nadzorczej NG2 S.A. Ukończył on studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i posiada uprawnienia radcy prawnego. Ukończył także aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Przypomnijmy, że w styczniu 2012 roku Paweł Tamborski zrezygnował z członkowstwa w radzie nadzorczej spółki NG2. Funkcję tą pełnił od 2007 roku. Powodem rezygnacji była nominacja na podsekretarza stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Grupa NG2 jest polskim producentem i sprzedawcą detalicznym obuwia. Pod koniec 2011 roku spółka dysponowała siecią 714 placówek, w tym: 293 salonami firmowymi CCC w Polsce i 52 w Czechach, 37 butikami Quazi, 216 sklepami Boti oraz 116 salonami franczyzowych CCC (w tym 5 w Rosji) i 62 sklepami franczyzowymi Boti. Spółka posiada łącznie 67 zarejestrowanych marek towarowych – najbardziej popularną marką sprzedawaną przez Grupę NG2 jest marka Lasocki. Od 2004 roku spółka jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

NG2 zapowiada, że w 2012 roku wyda na inwestycje blisko 40 mln. złotych. Właściciel sieci CCC planuje otworzyć nie mniej niż 60 salonów CCC, nie tylko w Polsce, ale też m.in. u naszych południowych sąsiadów: na Słowacji (8 salonów) i w Czechach (9 salonów).