Firma sprzedaje obuwie i dodatki

Od  1 marca 2012 roku Renata Kinde–Czyż objęła stanowisko prezesa spółki Metro Properties, natomiast Clemens Puehler został członkiem zarządu. Renata Kinde-Czyż od 1997 roku pełniła funkcję dyrektor regionalnej oraz dyrektor do spraw zarządzania centrami handlowymi. W 2005 roku została powołana na stanowisko członka zarządu Metro Properties. Jest absolowentką uniwersytetów w Gdańsku oraz Oslo, w Norwegii. Posiada tytuł Master of Business Administration, jest również licencjonowanym zarządcą nieruchomości. 

Clemens Puehler z Metro Properties związany jest od 2002 roku, dotychczas piastował stanowisko dyrektora działu zarządzania ryzykiem korporacyjnym, a wcześniej dyrektora działu budowlanych zakupów korporacyjnych. Jest absolwentem Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Mainz w Niemczech.

METRO Properties Sp. z o.o. jest częścią  międzynarodowego koncernu METRO Group, która oferuje usługi w zakresie profesjonalnego zarządzania nieruchomościami i procesami inwestycyjnymi. Spółka odpowiada za strategiczny rozwój nieruchomości, planowanie, budowę, wynajem, sprzedaż i kupno nieruchomości. W zakresie odpowiedzialności spółki leży center i facility management. W Polsce na przykład spółka koordynuje administrowanie ponad 135 obiektami Makro Cash & Carry, Real, Media Markt i Saturn oraz centrami handlowymi.