Nowa prezes Metro Properties

Dąbrowa Górnicza ma do dyspozycji inwestorów dwie działki, na których mogą zostać wybudowane galerie handlowe powyżej 2 tys. metrów kwadratowych. Pierwsza działka o powierzchni 7,5 hektara jest zlokalizowana pomiędzy ulicami Katowicka i Składową. Natomiast druga działka o powierzchni ponad 2 ha mieści się przy ul. Katowickiej niedaleko CH Real i Al. Wojska Polskiego. Na tym obszarze może zostać zbudowana galeria o powierzchni zabudowy 1 tys. mkw. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z drogą ekspresową S1 i trasą europejską E75. 

Obydwie działki są uwzględnione w miejskich planach zagospodarowania przestrzennego. Inwestorzy, którzy są zainteresowani tymi nieruchomościami mogą więcej informacji uzyskać w Biurze Rozwoju Miasta i Obsługi Inwestorów w Dąbrowie Górniczej.

Dąbrowa Górnicza zajmuje powierzchnię około 189 kilometrów kwadratowych i liczy 127 tys. mieszkańców. Miasto jest położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Dąbrowa Górnicza jest największym powierzchniowo miastem województwa, a także największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego.