Reporter Young zmienia wizerunek salonów

Na rynku debiutuje pierwszy obiekt z sieci parków handlowych pod marką Multibox. Centrum w Świeciu o powierzchni 5 tys. metrów kwadratowych otwarte zostanie 30 marca 2012 roku. Obiekt położony jest przy ulicy Parkowej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego dworca PKS. Inwestorem projektu jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o.

Park handlowy dzieli wspólny parking na ponad 330 aut z sąsiadującym marketem Kaufland. W sąsiedztwie funkcjonują Tesco oraz BricoMarche. W Multiboxie swoje sklepy otworzą: Jysk, Deichmann, CCC, Takko, Pepco, Drogeria Natura, Martes Sport, Centrum Chińskie oraz MediaExpert. Ponadto przy obiekcie działać będzie samoobsługowa stacja benzynowa firmy Statoil a w planach jest także powstanie restauracji drive. Za koncepcję komercyjną obiektu oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska.

Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o SK prowadzi działalność deweloperską w zakresie obiektów przemysłowych i handlowych, zajmuje się też generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych i realizuje obiekty przemysłowe. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Firma działa od 1990 roku. Spółka Budrem była między innymi generalnym wykonawcą Galerii Ostrovia zlokalizowanej obok drogi krajowej nr 25 i obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego dla drogi ekspresowej S11.