P.A.Nova realizuje m.in. Galerie Miodowa w Kluczborku

Marka odzieżowa Takko Fashion w ciągu pół roku zamierza rozszerzyć sieć sprzedaży o kilka nowych lokalizacji w galeriach handlowych. – Jeszcze w tym miesiącu otworzymy sklep w Galerii Kutno, a w maju w parku handlowy Multibox Świecie. Kolejne otwarcia zaplanowaliśmy na jesień. m.in. w Auchan w Gliwicach. Cały czas poszukujemy nowych lokalizacji, dlatego analizujemy wszystkie oferty przesyłane do naszej firmy. Obecnie kończymy negocjacje z galerią Dekada w Olsztynie  – powiedziała w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Agnieszka Padewska z działu ekspansji Takko Fashion Polska Sp. z o.o.   

Takko Fashion 31 marca otwiera sklep w Galerii Kutno, przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Najemca wynajął  lokal o powierzchni 450 mkw. Średnia powierzchnia sklepów firmy wynosi od 450 – 500 mkw.

Takko Fashion z siedzibą w Telgte w Niemczech powstał prawie 30 lat temu. Obecnie działa ponad 1600 sklepów tej sieci w 16 krajach Europy: Niemczech, Austrii, Holandii, Belgii, Czechach, Węgrzech, Słowacji, Rumunii, Polsce, Chorwacji, Słowenii, Litwie, Estonii, Szwajcarii, Włoszech i Serbii. Co roku, na terenie całej Polski otwierane są nowe salony.