Takko Fashion w Galerii Kutno i Multibox Świecie

Etam Lingerie, marka specjalizująca się w modzie bieliźnianej w kwietniu uruchomi 12. salon sprzedaży w Polsce. Przedstawiciele spółki Etam Poland Sp. z o.o. zapowiadają, że obserwują polski rynek i są zainteresowani nowymi lokalizacjami w największych miastach w Polsce.

– Prowadzimy rozmowy z operatorami zarządzającymi największymi galeriami handlowymi w dużych miastach takich jak Warszawa, Katowice czy właśnie Kraków. Nie wykluczam, że nowe salony pojawią się w Gdańsku czy Poznaniu. Przyglądamy się także ofertom nowych centrów handlowych – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Krzysztof Cebula, Development Manager w Etam Poland sp. z o.o.

12 salon sieci zacznie działać od kwietnia tego roku w Galerii Krakowskiej. Lokal będzie miał 120 mkw. powierzchni handlowej.

Grupa Etam ma ponad 4200 sklepów, z czego około 1 tys. w Europie. Sklepy sieci obecne są w ponad 40 krajach. W Polsce butiki Etam Lingerie znajdują się m.in. w Galerii Jurajskiej w Częstochowie, Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy czy wrocławskim CH Renoma.