Szczecińskie Centrum Handlowe Galaxy należące do Echo Investment poszerza grono swoich najemców. Wkrótce w obiekcie pojawią się salony takich marek jak Body Shop, LKJ, Adidas oraz Nike. Do już działających nowych sieci należy z kolei Atlantic i Heavy Duty.

Echo Investment planuje rozbudowę swojego obiektu w Szczecinie. Po zakończeniu prac, centrum zyska 60 dodatkowych sklepów. Zakończenie tej inwestycji przewidziano na IV kwartał 2013 roku. Jak już informowaliśmy po rozbudowie Galaxy ma oferować łącznie 62 tys. mkw. powierzchni handlowej – będzie tam funkcjonować w sumie 200 sklepów. Klienci zmotoryzowani zyskają dodatkowo 540 miejsc postojowych (parking będzie liczył w sumie 1,8 tys. miejsc). 

Centrum Galaxy zostało otwarte w 2003 roku. Powierzchnia całkowita galerii wynosi 94 tys. mkw., a handlowa – 42 tys. mkw. w obiekcie działa wielosalowe kino, kręgielnia oraz rozbudowana strefa food court.

Echo Investment S.A. to jedna z największych w Europie firm inwestycyjno-deweloperskich z polskim kapitałem. Spółka realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych i handlowo-rozrywkowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Firma zrealizowała blisko 90 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni ponad 800 tys. mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.