Carrefour posiada m.in. 350 sklepów w Polsce

Gorzów Wielkopolski poszukuje inwestorów dla dwóch obszarów na których mogą zostać wybudowane duże galerie handlowe powyżej 2 tys. mkw. Pierwszy teren o powierzchni około 24 ha jest zlokalizowany w południowo-wschodniej części Gorzowa Wielkopolskiego, przy drodze krajowej nr 22 na Gdańsk. W pobliżu znajduje się największe osiedle mieszkaniowe oraz powstające osiedle domków jednorodzinnych. Teren jest podzielony na sześć działek, które sąsiadują ze sobą.

Natomiast drugi teren o powierzchni 2 ha jest zlokalizowany przy ul. Myśliborskiej. Po drugiej stronie ulicy mieszczą się centra handlowe sieci Tessco, OBI, czy Media Markt. Inwestorzy zainteresowani zakupem terenu mogą więcej informacji uzyskać w Biurze Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Gorzów Wielkopolski.

Gorzów Wielkopolski miasto na prawach powiatu w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, siedziba wojewody lubuskiego. Miasto zajmuje powierzchnię około 86 kilometrów kwadratowych i liczy ponad 125 tys. mieszkańców, co lokuje go na 31. pozycji w kraju pod względem liczby ludności.