Wkrótce kolejne otwarcia pasaży Czerwona Torebka

Wraz z otwarciem obiektu Czerwona Torebka w Szczecinie – Warzymicach, które zaplanowano na 17 marca tego roku na rynku zadebiutuje nowa sieć sklepów typu convenience – Małpka Express.Małpka będzie kluczowym najemcą pasaży Czerwona Torebka. Już w marcu lokale sieci zostaną otwarte także w Bytomiu, i Tomaszowie Mazowieckim. W asortymencie Małpki Express znajdują się m.in. artykuły spożywcze, szeroki wybór alkoholi oraz prasa. Wartością dodaną dla klientów odwiedzających lokale sieci będą ciepłe przekąski oraz możliwość wypicia gorącej kawy w wyodrębnionej strefie bistro. Ponadto w Małpce Express będzie można skorzystać z usług pocztowych firmy InPost, doładować telefon komórkowy oraz opłacić rachunki.

– Nasze dotychczasowe rozwiązania ( zastosowane w kawiarnio-cukierniach Małpka Cafe – przyp.red.) zostaną zoptymalizowane i umieszczone w projektowanych przez nas sklepach. Plan ekspansji sieci jest opracowany zgodnie z rozwojem pasaży Czerwona Torebka – podkreśla w rozmowie z Retailnet.pl Katarzyna Plewa, specjalista do spraw marketingu w Małpka SA.

Połączenie funkcji sklepu spożywczo-monopolowego z częścią bistro, zróżnicowany asortyment oraz szczególna dbałość o potrzeby lokalnych konsumentów mają być wyróżnikiem marki Małpka Express na polskim rynku.