Start sieci Małpka Express

Firma obuwnicza Deichmann 5 marca uruchomiła pierwszy sklep internetowy w Polsce, w którym przez całą dobę będzie dostępnych około 1500 artykułów. – Oprócz dynamicznego rozwoju sklepów tradycyjnych, chcieliśmy poszerzyć nasze kanały dystrybucji, a tym samym wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku. Wierzymy, że dzięki sklepowi internetowemu uda nam się zwiększyć sprzedaż. Sklep internetowy uruchomiony przed 10 laty w Niemczech corocznie odnotowuje dwucyfrowy przyrost, plasujący go w ścisłej czołówce najlepszych sklepów Deichmann na terenie Niemiec – – powiedział Wojciech Normand, wiceprezes  zarządu

Zamówione w sklepie online towary dostarczane są bezpłatnie i wyłącznie na terenie Polski. Warunkiem realizacji dostawy jest dokonanie zamówienia za minimum 49,- zł. Można je otrzymać za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub odebrać w paczkomacie. Za zamówiony towar można zapłacić kartą i przelewem. Istnieje także możliwość płatności przy odbiorze. Klienci, którzy będą chcieli wymienić lub zwrócić zakupiony w sklepie internetowym towar, mogą to zrobić bezpłatnie w każdym sklepie Deichmann. Do dyspozycji klientów jest bezpłatna infolinia.

Firma Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. należy do Grupy Deichmann SE, z siedzibą w Essen (Niemcy). Firma została założona w 1913 roku i w 100 procentach jest własnością rodziny założycielskiej. Przedsiębiorstwo posiada największą sieć sklepów obuwniczych w Europie i zatrudnia na całym świecie ponad 28 tys. pracowników.