Solar otwiera trzy sklepy w galeriach handlowych

Firma doradcza CBRE, działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, została nagrodzona w trzech głównych globalnych rankingach: magazynu Fortune (najwyższe miejsce wśród firm z sektora nieruchomości w rankingu najpopularniejszych firm na świecie), a także firmy Lipsey oraz Managing Partners’ Forum.

– Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że nasi klienci i przedstawiciele naszego sektora wyróżnili CBRE w tych trzech rankingach. Wszystkie osiągnięcia firmy są zasługą ponad 34 tysięcy naszych profesjonalnych pracowników na całym świecie, którzy każdego dnia wykonują ciężką i kreatywną pracę aby wyprzedzać oczekiwania klientów – ocenił Brett White, prezes CBRE (CEO).

W rankingu Fortune CBRE wygrywa drugi rok z rzędu. Ankieta ta uwzględnia 58 sektorów rynku. CBRE została najwyżej oceniona za jakość usług, zarządzanie personelem, jak również za globalną konkurencyjność. Fortune przeprowadziło badania wśród 698 firm z 58 sektorów z 32 krajów.

Z kolei w badaniu przeprowadzonym przez firmę The Lipsey Company CBRE została uznana za najlepszą firmę z sektora nieruchomości komercyjnych na świecie wśród profesjonalnych firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Ranking mierzy postrzeganie marek wiodących w branży dokonywane przez specjalistów rynku nieruchomości komercyjnych. CBRE jedenasty rok z rzędu zajmuje najwyższe miejsce w tym rankingu.

CBRE została także uznana za najlepszą markę z sektora nieruchomości (Best Performing Property Brand) w Europie według Managing Partners’ Forum (MPF), z siedzibą w Londynie, w przeprowadzonym niedawno konkursie European Leadership Awards.